Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji - Ortaokul - Ulaşım

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, eğitim hayatları boyunca güvenle yolculuk etmeleri en büyük önceliğimiz.” 

Anaokulumuzda çocuklarımızın güvenliği göz önüne alınarak özenle seçilmiş servis araçları kullanılmaktadır. Tüm servis araçlarımızda emniyet kemeri mevcut ve öğrenci taşımacılığına uygun kriterleri bulunmaktadır.  Her servis aracında görevli servis hostesleri bulunmakta ve çocuklarımızın servislere bindirilmesi ve indirilmesinde yardımcı olmaktadırlar.

1989 yılında Orgeneral Mustafa Muğlalı İşhanı’nda açtığımız küçük bir tuhafiye dükkânında başladı iş hayatımız, aynı zamanda Datça, Marmaris gibi ilçelerimizde pazarcılık yaptık uzun yıllar. Sayın Muğla halkına halen Mustafa Muğlalı İşhanı’nda hizmet vermekteyiz.

23.06.2009 tarihinden itibaren öğrenci ve personel taşımacılığı yapmaktayız. Güvenilir, tecrübeli ve son model araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Geniş araç filosu, deneyimli şoförler, güler yüzlü ve güvenilir hosteslerimizle, geleceğimiz olan çocuklarımız başta olmak üzere güvenli ve konforlu bir ulaşım sağlayan Dükkanoğlu Turizm bugüne dek birçok özel ve devlet okuluna çözüm ortağı olmuştur.

Emin eller güvenli taşımacılık yapmak için tüm çabamızla çalışmaktayız. Dükkanoğlu Turizm tüm enerjisini mutlu öğrencileri için bir araya getirdi.

Ayrıca şirketlere, holdinglere, fabrikalara, özel ve kamu kuruluşlarına personel taşımacılığı konusunda da hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmeti en temel ilke olarak kabul ederek kendi alanında en iyisi olmak için her geçen gün yenilenen teknolojiyi ve güvenlik unsurlarını göz önünde tutarak yoluna devam etmektedir.