Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji - İDARİ KADRO
1958 Emirdağ doğumlu, evli ve iki çocuk babasıdır. Isparta Eğitim Enstitüsü, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümü mezunudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Coğrafya Bölümünde lisans tamamlamıştır. Muş ili Varto ilçesi, Kocaeli-Kandıra Lisesi ve Muğla'da ortaokul ve farklı liselerde görev yapmıştır. Muğla 75. Yıl Fen Lisesinde Kurucu İdareci olarak görev yapmıştır. İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğünde görev yapmakta iken 2007 yılında emekli olmuş ve Sınav Dergisi Dershanesindeki müdürlük görevine başlamıştır. Sınav Dergisi Dershanesinin, Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Kolejine dönüşmesinden sonra okulumuzda da müdürlük görevine devam etmiştir. Halen; Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji Okulları Genel Müdür ve Fen Lisesi Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığınca, çeşitli konularda açılan yirmi altı "Hizmet İçi Eğitime" de katılmıştır.1956 Muğla doğumlu. 1974 Muğla Ticaret Lisesini, 1978 Ankara Ticaret ve Turizm Yüksek Öğretmen Okulu İşletme Muhasebe bölümü mezunu. 1979 Muğla Ticaret Lisesinde göreve başladı. 1992 tarihinden 2006 tarihine kadar Muğla Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Proje Koordinatörlüğü bölümlerinde görev yaptı. Mesleki Eğitimi incelemelerinde bulunmak üzere Danimarka'da incelemelerde bulundu. 01 Temmuz 2014 tarihinden itibaren okulumuzda Anadolu Lisesi Müdürü olarak göreve başlayıp sonrasında Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiş, Haziran 2021 tarihinde İlkokulu Müdürü olmuş ve hala görevine devam etmektedir.16.12.1982 Muğla doğumlu. Evli ve bir çocuk sahibi. İlkokul, ortaokul ve liseyi Muğla’da okuduktan sonra Ankara Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Ortaöğretim Sosyal Alanlar Eğitimi Felsefe Grubu Öğretmenliğinden mezun oldu.  Ankara’da Sınav Dergisi Dershaneleri’nde 2 yıl çalıştıktan sonra 2007 yılında Muğla Sınav Dergisi Dershanesi’nde Rehber Öğretmen olarak çalışmaya başladı.  Bu arada Muğla Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde Tezli Yüksek Lisansa kaydoldu. Ders dönemini tamamladı, tez aşamasında beklemededir.  2010 yılında Özel Marmaris KEV Koleji’nde çalıştı. 2011 yılında tekrar Muğla Sınav Dershanesi’nde çalıştıktan sonra,  2012 yılında dershaneden özel okula dönüşen Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji’nin kurucuları arasında yer aldı.  Halen Özel Muğla Teknoloji ve Kültür Okulları’nın kurucu ortağı ve öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

Edinmiş Olduğu Sertifikalar; Rehberlik Sertifikası (MEB-2010), Eğitimciler İçin NLP Gelişim Atölyesi Sertifikası(Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü-2010), Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Eğitim Sertifikası(MEB-2011),  Yaşam Becerileri Programı Eğitmen Sertifikası(Uluslararası Lions Quest-2011),  Öğrenci Koçluğu Sertifikası (Pedagoji Akademia-2015), NLP Sertifikası (Pedagoji Akademia-2015), Eğitimde Yaratıcı Drama Sertifikası (MEB-2015), Kaynaştırma Sınıflarında Kullanılabilecek Öğretim Yöntem ve Teknikleri Sertifikası (MEB-2015)
1985 Ankara Doğumlu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2003 yılında Türvak (Türker İnanoğlu Vakfı) Sinema Televizyon Okulu Spikerlik-Sunuculuk bölümünü burslu olarak kazanıp başarıyla bitirmiştir. Muğla Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden ve daha sonra Yeditepe Üniversitesi, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü’nden mezun olmuştur. İstanbul’da çeşitli okullarda uzun yıllar Anaokulu, İlkokul Müdürlüğü yapmıştır. Evlidir.

Edindiği Sertifikalar/Belgeler: Koç Üniversitesi-Arkeolojik varlıkların korunması ve tanıtılması, MEB-Müze Eğitimi, Halk Eğitim-Kuraklıkla Mücadele, Türvak-Spikerlik/Sunuculuk